PAY-PER-VIEW 2019-03-28T18:06:42+00:00

PAY-PER-VIEW:

NÁKUPEM STREAMU PŘÍMO PODPORUJETE CZ/SK MMA

XFN: Legends

29.3.2019 od 19:00


KOUPIT ZA 199,-Kč

XFN 18 – PRAHA

7.6.2019 od 19:00


PŘIPRAVUJEME

*NÍŽE NAJDETE NÁPOVĚDU JAK STREAM NAKOUPIT A SPUSTIT

JAK NAKOUPIT A SPUSTIT STREAM:

1.

Nákup streamu probíhá na www.xfnevent.com

NÁKUP STREAMU
Jak probíhá nákup live streamu? 2019-03-15T16:50:16+00:00

Kdy provést nákup streamu ?

  • Nákup streamu je možné provést již před zahájením vysílání – i několik dní předem (doporučujeme).  Pro přehrání záznamu streamu po skončení live streamu je možné nákup provést stejným způsobem. Stream je možné zakoupit a sledovat kdekoliv na světě. Poplatek je účtován za jedno spuštění streamu na jednom přehrávači.

Jak provést nákup a spuštění streamu?

  • Po kliknutí na tlačítko „KOUPIT“  se Vám otevře web adresa https://www.xfnevent.com/ v okně prohlížeče. Na této adrese proveďte nákup streamu. Po zadání a ověření email adresy vyplňte v dalším kroku své osobní údaje a proveďte platbu přes platební bránu. Po úspěšném odeslání platby se Vám zobrazí stránka s potvrzením objednávky a s kódem, který vložíte společně s registrovaným emailem do playeru streamu na adrese https://www.xfnlive.com/. Na email Vám dorazí i potvrzovací výpis objednávky s uvedeným heslem pro spuštění streamu.


V případě problému se na nás obraťte na email adrese stream@xfn.cz

2.

Spuštění streamu probíhá na www.xfnlive.com

SPUŠTĚNÍ STREAMU
Jak a kde spustit live stream? 2019-02-01T18:26:46+00:00

Jak spustím stream? Stream je možné sledovat kdekoliv na světě.

  • Pokud jste již provedli Nákup streamu na adrese https://www.xfnevent.com/  a obdrželi jste své heslo, jděte na stránku s playerem streamu na adrese: https://www.xfnlive.com/ a klikněte na velký obrázek s nápisem PLAY (viz obrázek níže).

 

  • Po té budete vyzváni ke vložení svého emailu, který jste uvedli při nákupu streamu a ke vložení hesla, které se Vám po dokončení nákupu streamu zobrazilo na stránce https://www.xfnevent.com/ a bylo Vám i doručeno na email. Po zadání těchto údajů potvrďte stisknutím tlačítka spustit.
  • Platnost nákupu streamu trvá do konce živého přenosu XFN. Zakoupíte-li stream při začátku turnaje, čeká Vás bezmála 3 hodiny zábavy.

Jak funguje obnovení přenosu při zavření okna přehrávače?

  • Pokud musíte při sledování streamu okno přehrávače zavřít, běžte opět rovnou na https://www.xfnlive.com/ a zopakujte jen proces vložení emailu a hesla do playeru.

 

Přejeme příjemnou zábavu. V případě problému se na nás obraťte na email adrese stream@xfn.cz