O XFN 2019-03-21T12:56:51+00:00

O XFN

X Fight Nights je největší Česko-Slovenská liga MMA. XFN je arénou, kde se setkávají ti nejlepší zápasníci naší země mezi sebou i proti světové elitě v soubojích, které berou dech a přináší vášnivé emoce. XFN je místem, kde se rodí nové sportovní hvězdy a sport se znovu stává inspirací pro každého z nás..

MMA JE NEJRYCHLEJI ROSTOUCÍ SPORT NA SVĚTĚ

Svět již nehledá nové hrdiny ve fotbale, hokeji nebo atletice. Celý svět šílí z novodobných hrdinů, válečníků, kteří neohroženě nastupují do arén celého světa, aby ze sebe ukázali to nejlepší i nejhorší. Napadlo Vás, čím je právě MMA tak výjimečné? Co se stane, když Váš sportovní hrdina netrefí prázdnou branku, mine koš nebo doběhne poslední do cíle? A co se stane, když Váš hrdina udělá chybu v boji muže proti muži? Který prožitek pro Vás bude silnější? Který z těchto zážitků si budete více pamatovat? Který z nich budete chtít zažít znovu? MMA je jednoduše řečeno výjimečné a nenapodobitelné sportovní odvětví.

Základna fanoušků roste každý měsíc exponenciálně! MMA je nejrychleji rostoucí sport na světě! Více než 5,4 miliardy tweetů proběhne na sociálních síti Twitter během hlavních světových sportovních událostí, které sleduje více než 800.000.000 diváků v téměř 30 jazycích ve 128 zemích na všech kontinentech. MMA je fenomén, který má jasný cíl a směr, a to stát se nejpopulárnějším sportem planety.

XFN je arénou, kde se setkávají ti nejlepší zápasníci naší země mezi sebou i proti světové elitě v soubojích, které berou dech a přináší vášnivé emoce. XFN je místem, kde se rodí nové sportovní hvězdy naší země a sport se znovu stává inspirací pro každého z nás.

Jsme specialisté v oblasti bojových sportů s více než 14 letou zkušeností a 100+ úspěšně zvládnutými eventy. Naše projekty v bojových sportech patří mezi ty nejúspěšnější v České republice. Jsme XFN, přidejte se k nám!

Vize XFN

Naše vize je stát se nejpopulárnější sportovní ligou v České a Slovenské republice. XFN se musí stát místem, kde se rodí nové sportovní hvězdy a sport se stane znovu inspirací pro každého z nás.

Systém ligy

Systém ligy je založen na zápasech nejlepších českých MMA zápasníků své váhy, kteří ve vzájemných soubojích bojují o pás šampióna XFN. Držení pásu šampióna XFN znamená být nejlepším českým profesionálním zápasníkem své váhy v ČR. Šampión XFN je povinen k obhajobě svého pásu nejméně 1x do roka. Právo vyzvat šampióna XFN má ten, který předtím porazil všechny zápasníky své váhy v žebříčku XFN.

TEAM XFN

Petr Kareš
Petr KarešPROMOTER
petr@petrkares.com
Alena Holá
Alena HoláMATCHMAKER
alena.hola@xfn.cz
Adéla Senetová
Adéla SenetováEVENT MANAGER
adela.senetova@xfn.cz
Lucie Pavlíčková
Lucie PavlíčkováVIP, MEDIA AND TICKETS
lucie.pavlickova@xfn.cz
Jakub Kotek
Jakub KotekMODERÁTOR
jakub.kotek@xfn.cz
Andrej Rakovský
Andrej RakovskýGRAFIK
Jan Bureš
Jan BurešWEB DEVELOPER
Lukáš Jirkovský
Lukáš JirkovskýDESIGNER

XFN 15 – VYPRODANÁ O2 ARENA.

Na tenhle večer se jen tak nezapomene. Společně přepisujeme dějiny CZ/SK bojové scény!

Naše turnaje navštívilo více než  50,000+ spokojených fans!