Setkání Marpa a Rytmuse ve velkém stylu. Vémola slíbil galavečer století

Setkání Marpa a Rytmuse ve velkém stylu. Vémola slíbil galavečer století

Setkání Marpa a Rytmuse ve velkém stylu. Vémola slíbil galavečer století

2018-11-27T12:16:11+00:00

Tisková konference jaká nemá obdoby. Na pódiu rappeři Marpo, Rytmus, tentokrát však jako boxeři, a MMA bijci Karlos Vémola, Patrik Kincl a Petr Ondruš. Středeční akce organizace XFN nabídla divákům parádní zážitek. A o silná slova nebyla nouze. „Nechci tady říkat nějaká pí***, s prominutím, za mě budou mluvit moje činy v ringu,“ řekl například rázně Otakar Petřina, alias Marpo.

Stare down, neboli setkání tváří v tvář hlavních aktérů akce Marpo vs. Rytmus, měl výjimečnou atmosféru. Několikasethlavý dav diváků zaplnil veškerý prostor, odkud bylo alespoň trochu vidět na pódium. Každému, kdo byl na místě, muselo být jasné, že událost, která se uskuteční 27. prosince je něčím, co tu ještě nebylo.

Oba bojovníci a showmani v jedné osobě se ale zjevně nechtěli pouštět do žádných velkých hádek. A na nepříjemné otázky reagovali s humorem.

„Máme spolu snad chodit na kávičky?“ odvětil pobaveně Patrik „Rytmus“ Vrbovský na dotaz, zda je pravdou, že se doposud svému soupeři vyhýbal.

„Má pravdu, proč bychom se setkávali? Ale měli jsme být spolu asi na dvou akcích, kam nedorazil. Kávu si dáme 28. prosince,“ reagoval Otakar Petřina.

Marpo také prozradil, že příprava na zápas je pro něj velmi náročná. „Mám děti na střídačku, do toho jezdíme fůru koncertů. Trenuju v rámci toho, kolik může tělo unést. Myslím, že jdu určitě na hranu možností.“

Více na https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni-mma/350929/setkani-marpa-a-rytmuse-ve-velkem-stylu-vemola-slibil-galavecer-stoleti.html

ZDROJ: https://isport.blesk.cz

FOTO: Michal Beránek (Sport)