Vémola tvrdého Francouze neukončil. V Bratislavě vyhrál na body

Vémola tvrdého Francouze neukončil. V Bratislavě vyhrál na body

Vémola tvrdého Francouze neukončil. V Bratislavě vyhrál na body

2018-11-19T14:40:59+00:00

PŘÍMO Z BRATISLAVY | Výhra na body! Karlosi Vémolovi se nepodařilo ukončit francouzského soupeře Moiseho Rimbona před limitem, jak předpovídal, ale přesto slavil další vítězství. „Po dlouhé době jsem prohrál jedno kolo,“ řekl zklamaně Vémola. „Ale díky vaší podpoře jsem si tu připadal jako doma,“ poděkoval nejslavnější český zápasník slovenským fanouškům v bratislavské hale Ondreje Nepely po skončení galavečera XFN 14.

Dalším, komu se dostalo masivní podpory burcujících tribun, byl jednoznačně slovenský hrdina Ludovít Klein, který zažil tvrdou zkoušku.

„Tahle výhra má velikou cenu! Doposud to byl můj nejtěžší soupeř. Jsem moc rád, že to vyšlo, ač ne úplně podle mých představ,“ přiznal Klein, který chtěl původně soupeře překonat před limitem.

Velmi náročné klání absolvoval populární český bijec Tomáš Fiala. Tvrdého soupeře Pavela Sivitskije z Ukrajiny udolal na body a bylo znát, že se hodně vysílil. „Těžké. Hodně těžké. Měl jsem na přípravu osmnáct dní. Po posledním zápase jsem byl týden nemocný. Navíc jsem počítal s tím, že bude volno, takže jsem povolil v dietě. Nestihl jsem se tedy pořádně fyzicky připravit. Nebyl to extrémní výkon, ale jsem za něj rád,“ vysypal ze sebe udýchaný Fiala.

Více na https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni-mma/350685/vemola-tvrdeho-francouze-neukoncil-v-bratislave-vyhral-na-body.html

ZDROJ: https://isport.blesk.cz

FOTO: Patrik Vavrovic