Vémola prozradil, že se zná s králem boxu a proč respektuje Rytmuse

Vémola prozradil, že se zná s králem boxu a proč respektuje Rytmuse

Vémola prozradil, že se zná s králem boxu a proč respektuje Rytmuse

2018-11-10T11:15:33+00:00

Umí pokaždé překvapit. V novém dílu pořadu Fight! Karlos Vémola prozrazuje, že zná osobně největší boxerskou hvězdu současnosti Anthonyho Joshuu. Chodil totiž do klubu, který český Terminátor hlídal. Nejslavnější bojovník organizace XFN také promluvil o tom, co si myslí o duelu Marpo vs. Rytmus. A proč si podle něj právě slovenský rapper zasluhuje veliký respekt.

Je zván do mnoha pořadů a na dotazy novinářů odpovídá ze všech českých bijců nejčastěji. Přesto dokáže Karlos Vémola vždy odhalit něco nového. V pořadu Fight! například uvedl, že se zná odmlada Anthonyho Joshuu, současného krále  profesionálního boxu.

„Joshua byl odjakživa pokorný kluk. Bylo vidět, že je správně vychovaný a má dobré rodiče,“ vzpomíná český Terminátor.

Existuje anekdota o MMA? Dotaz, který hlavní hvězdu XFN lehce zaskočil.

„Vtipy o MMA se vyrábějí za chodum,“ říká Vémola, který je sám velikým vtipálkem. „Hlavně moji soupeři na mě vymýšlí, jaký jsem knedla a vemoleta. Snaží se být vtipní, ale myslím, že směšný jsou pak ty jejich výkony v kleci po tom všem, co říkali.“

27. prosince bude hlavní český bijec jedním z hlavních aktérů velkolepého galavečera organizace XFN v Pražské O2 Areně. Největší ohlas však vzbuzuje ringová bitva rapperů Marpa a Rytmuse.

„Jsem za ten souboj oběma klukům opravdu vděčný. Kdo jiný může tomu sportu pomoci tak, jako oni dva. Oba si zaslouží respekt. Hlavně Rytmus, jde tam jako outsider. Mohl vyzvat nějakého snadnějšího soupeře a namlátit mu,“ říká Vémola. „Ohromně se na ten galavečer těším. Bude vyprodáno. Pan Karel Šíp dokonce slíbil, že se přijde podívat,“ zmiňuje jméno moderátora, v jehož pořadu Všechnopárty byl nedávno hostem.

Karlose Vémolu můžete naživo potkat na akci XFN 13 v Pardubicích už v sobotu 10. listopadu.

Více na https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni-mma/349834/vemola-prozradil-ze-se-zna-s-kralem-boxu-a-proc-respektuje-rytmuse.html

ZDROJ: https://isport.blesk.cz

FOTO: Štěpán Černý (pro XFN)