Pošlu tě do důchodu, starče! Na vážení před XFN 13 to pořádně vřelo

Pošlu tě do důchodu, starče! Na vážení před XFN 13 to pořádně vřelo

Pošlu tě do důchodu, starče! Na vážení před XFN 13 to pořádně vřelo

2018-11-10T11:22:17+00:00

Bude to galavečer, který nabídne mimořádně kvalitní zápasy. To muselo být jasné každému, kdo sledoval veřejné vážení, kde se představili gladiátoři, kteří budou v sobotu večer bojovat na XFN 13 v Pardubicích. Největší jiskření bylo jednoznačně znát mezi třiatřicetiletým českým bijcem Jaroslavem „Juboxem“ Pokorným a o patnáct let mladším bojovníkem z Rakouska Mochamedem Machaevem. „Pošlu tě do důchodu, starče!“ provokoval vyzyvatel. „Co si to sakra dovoluje?!“naštval se Pokorný.

Každý fanoušek kvalitních MMA zápasů musí nad seznamem duelů, které nabídne XFN 13 v Pardubicích, zaplesat. Karta je opravdu nabitá. A v seznamu bojovníků nechybí veliká jména jako Patrik Kincl, David Dvořák, Jaroslav Jartim, Matěj Kuzník, Alexander Cverna nebo krásná zápasnice Sandra Mašková.

Největšího ohlasu se ale jednoznačně dostává duelu Jaroslava „Juboxe“ Pokorného s Mochamedem Machaevem. To bylo znát i na veřejném vážení. Mezi třiatřicetiletým Čechem a o patnáct let mladším Rakušanem čečenského původu to pořádně vřelo.

„Druhé kolo, TKO!“ vzkázal osmnáctiletý Machaev Pokornému během rozhovoru s moderátorem. „Zítra ho pošlu do domova důchodů,“ dodal troufale.

Více na https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni-mma/349902/poslu-te-do-duchodu-starce-na-vazeni-pred-xfn-13-to-poradne-vrelo.html

ZDROJ: https://isport.blesk.cz

FOTO: Štěpán Černý (Black art)