MMA bijci se špičkují před ostrým duelem: Urvu ti hlavu! Popravím tě!

MMA bijci se špičkují před ostrým duelem: Urvu ti hlavu! Popravím tě!

MMA bijci se špičkují před ostrým duelem: Urvu ti hlavu! Popravím tě!

2018-11-07T16:59:24+00:00

Mezinárodní bitva jaká tu už dlouho nebyla! Na galavečeru XFN 13 v Pardubicích dojde k velmi tvrdému střetu mezi českým zkušeným bojovníkem Jaroslavem „Juboxem“ Pokorným a mladým talentovaným ranařem z Rakouska Mochamedem Machaevem. „Jdu si pro tebe, starče!“ vzkázal devatenáctiletý vyzývatel. „Tě popravím,“ nenechal se zastrašit třiatřicetiletý Čech. Kdo s koho se rozhodne už v sobotu 10. listopadu.

Ze slovní přestřelky je nebývalá palba výhružek. Populární český MMA zápasník Jaroslav „Jubox“ Pokorný se v sobotu střetne s o čtrnáct let mladším Rakušanem čečenského původu, Mochamedem Machaevem. Ten rozhodně neoplývá úctou ke staršímu kolegovi. Naopak.

„Jdu si pro tebe, starče!“ Vzkázal například Machaev přes sociální sítě Pokornému.
„Že prej si jde pro mě a urve mi hlavu,“ reagoval pobaveně český gladiátor. „Popravím tě!“ dodává v nadsázce. „On snad začne za chvíli říkat, že mimina žerou první,“ parafrázuje Pokorný s ohledem na věk soupeře známou hlášku Karlose Vémoly „Lvi žerou první!“

Ač se ve vzájemném špičkování rozhodně nešetří, k hlavnímu klání dojde až v kleci. A kvality obou bojovníků slibují mimořádnou bitvu. Pokorný má za sebou 14 vítězství a 7 porážek, Machaev 5 vítězství a zatím nezná chuť porážky.

Více na https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni-mma/349646/mma-bijci-se-spickuji-pred-ostrym-duelem-urvu-ti-hlavu-popravim-te.html

ZDROJ: https://isport.blesk.cz

FOTO: Michal Beránek, deník Sport a XFN